Strona główna > Sport > Taniec

WARSZTATY TAŃCA GRUZIŃSKIEGO
WARSZTATY TAŃCA GRUZIŃSKIEGO

Cena: od 15zł

Miasto: Kraków
Data: środa
Pora/godzina: od 20:00 do 21:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Po sukcesie pierwszej edycji, z wielką przyjemnością wznawiamy WARSZTATY TAŃCA GRUZIŃSKIEGO!

Warsztaty są przeznaczone dla każdego, kto chce poznać kulturę i obyczaje tego kraju w rytmie gruzińskiej muzyki! Podczas zajęć uczymy się rozpoznawać i oczywiście tańczyć różne rodzaje tańca gruzińskiego, jak np. acharuli, davluri i inne. W trakcie naszych lekcji uczymy się charakterystycznych dla danego tańca elementów choreografii, odtwarzamy przygotowane przez Irinę układy choreograficzne, ale równie często improwizujemy i bawimy się w rytmie pięknej, gruzińskiej muzyki.
Uczestniczki warsztatów mają szansę pokazać swoje taneczne umiejętności także poza murami BAJLI, osiągnięcia Dziewczyn z grupy początkującej można było podziwiać podczas pokazów w ramach III Dni Kultury Gruzińskiej w Krakowie.

Irine Shiukashvili – prowadząca warsztaty - jest Gruzinką polskiego pochodzenia. Miłość do tańca gruzińskiego towarzyszy jej od dzieciństwa, a wolny czas spędza tańcząc w rytmie muzyki z tego kraju. Lubi przekazywać swoją miłość do tańca innym.
Irine rozpoczęła swoją przygodę z tańcem gruzińskim w 2003 roku, w zespole tańca gruzińskiego przy IX Gimnazium im a. Puszkina w Tbilisi pod kierownictwem solisty Rustavi, Grigola Tsanawy.
Po przyjeździe do Polski występowała podczas wielu wieczorów wielokulturowych, wraz z organizacjami studenckimi angażowała się m.in. w wieczory kultury gruzińskiej, warsztaty tańca gruzińskigo, brała także udział w organizowanych przez Stowarzyszenie „Most do Gruzji” Dniach Kultury Gruzińskiej.
Od 2007 roku tańczy w zespole „Zumba”. Wraz z zespołem występowała w wielu miastach Polski. Były to między innymi pokazy podczas festiwali w Warszawie (Karnawał Gruziński, Street Party), w Krakowie (Festiwal Muzyki Tradycyjnej Rozstaje, Slot Festiwal), we Wrocławiu i Rzeszowie, a także w krakowskich klubach (Studio, Imbir, u Luisa, Piękny Pies) Irine tańczyła także w jednym z odcinków polskiego serialu „Ludzie Chudego”.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w środy, w godz. 20.00 – 21.00, przy ul. Starowiślnej 55/4.

Cennik karnetów:

pojedyncze zajęcia – 25 zł
4 zajęcia – 90 zł
8 zajęć – 160 zł
12 zajęć – 205 zł
16 zajęć – 255 zł
20 zajęć – 300 zł
24 zajęcia – 350 zł

Członkowie Stowarzyszenia „Most do Gruzji” otrzymują 30% zniżki!

Karnety są ważne na wszystkich zajęciach w BAJLI, z jednego karnetu może korzystać cała rodzina.

Prosimy o rezerwację miejsc na zajęciach:
e-mail: kontakt@bajla.pl
tel. 534 583 153
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
BAJLA
małopolskie
Starowiślna 55/4, 31-035 Kraków
534 583 153
http://bajla.pl/?p=394
kontakt@bajla.pl

NewsletterOstatnio dodane