Strona główna > Edukacja > Warsztaty

ZRÓBMY SOBIE TEATR – WARSZTATY DLA DZIECI
ZRÓBMY SOBIE TEATR – WARSZTATY DLA DZIECI

Cena: od 15zł

Miasto: Kraków
Data: wtorek
Pora/godzina: 18:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Rozpoczynamy zabawę w teatr. Zapraszamy dzieci do aktorskiej przygody i rozwijania swoich umiejętności improwizacji, autoprezentacji oraz przede wszystkim do doskonałej zabawy. Zajęcia są zarówno dla tych, którzy już odkryli w sobie aktorski talent, jak i dla tych, którzy dopiero chcą go w sobie odnaleźć. Mali aktorzy będą mieli mnóstwo okazji, aby przez kilka chwil być kimś innym, od zwierzęcia w puszczy poprzez strażaka gaszącego pożar po króla rządzącego królestwem.

Zajęcia rozpoczną się od ćwiczeń improwizacji, wprawek pantomimicznych oraz zabaw pozwalających się lepiej poznać młodej grupie aktorów. W późniejszym etapie przejdziemy do improwizowanych gier teatralnych. A skończymy… kto wie, może na wspólnym stworzeniu przedstawienia. To teatr. Tutaj wszystko może się zdarzyć!

Naszym celem jest zapewnić dzieciom żywe doświadczenie teatralne odpowiednie do ich chęci, umiejętności i zainteresowań. Dlatego program będzie modyfikowany w trakcie tak, by dzieci mogły eksplorować świat teatru w sposób bezpieczny, dający największą przyjemność i satysfakcję. Zajęcia prowadzone są metodą dramy.

Zapraszamy dzieci w wieku 8 – 13 lat.

Warsztaty prowadzi: Karina Wiencelewska – psycholożka i trenerka, z pasją wykonuje swój zawód czerpiąc życiową energię z pracy z ludźmi, zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Odkąd pamięta, lubiła słuchać ludzi i pomagać im, a z czasem odkryła w sobie talent do wspomagania rozwoju osób w każdym wieku. Do tej pory przeprowadziła setki warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Twierdzi, że prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży jest jej źródłem wiecznej młodości, bo pozwala zachować dziecięcą ciekawość świata. Jest też psychoterapeutą, obecnie szkoli się w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Zawsze gotowa do prowadzenia długich dysput przy filiżance świeżo parzonej herbaty.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18.00 – 19.15.

Rozpoczniemy po zebraniu minimalnej liczby osób.

Cennik:

pojedyncze zajęcia – 25 zł
4 zajęcia – 90 zł
8 zajęć – 160 zł
12 zajęć – 205 zł
16 zajęć – 255 zł
20 zajęć – 300 zł
24 zajęcia – 350 zł

Karnety są ważne na wszystkich zajęciach w BAJLI, z jednego karnetu może korzystać cała rodzina.

Prosimy o rezerwację miejsc na zajęciach:
e-mail: kontakt@bajla.pl
tel. 534 583 153
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
BAJLA
małopolskie
Starowiślna 55/4, 31-035 Kraków
534 583 153
http://bajla.pl/?p=534
kontakt@bajla.pl

NewsletterOstatnio dodane