Strona główna > Różności

Zwycięzca konkursu Maxi Stylizacje został wyłoniony
Zwycięzca konkursu Maxi Stylizacje został wyłoniony

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

W konkursie Maxi Stylizacje organizowanym przez Maximus Fashion Center zwyciężył Oscar Dąbkowski. Organizowany po raz pierwszy konkurs dla miłośników mody i osób, które chcą sprawdzić się w roli stylistów, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi, którzy wykorzystując ubrania z butików Maximus Fashion Center realizowali pomysły na najlepszą stylizację. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyły się w sobotę 21 kwietnia.
Pierwsza edycja Maxi Stylizacji to projekt połączony z programem „Gotowe na zmiany” emitowanym na antenie stacji Polsat Cafe. Widzowie mogli śledzić zmagania początkujących stylistów, których zadaniem było stworzenie ciekawej stylizacji dla poddanych metamorfozie wyglądu uczestników programu,. Piątka półfinalistów Maxi Stylizacji mogła w swojej pracy korzystać z odzieży, obuwia czy dodatków, które można kupić w Maximus Fashion Center.
Galę Finałową Maxi Stylizacji poprowadziły Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska. Zdaniem sędziów najlepszą propozycję stworzył Oscar Dąbkowski. Była to spokojna i stonowana grantowa sukienka delikatnie eksponująca dekolt uzupełniona bladoróżowym szalem (można ją kupić w Maximus Fashion Center w butiku Attraction Paris hala A lok. 54). Kreacja ta była kwintesencją smaku i dobrego stylu, który znajduje uznanie niezależnie od przemijających trendów
i modowych nowinek. Stylizację dopełniły doskonale dobrane granatowe buty z różowym czubkiem (również do nabycia w Maximus Fashion Center w butiku WIESBUT hala A lok. 85).
Stylizacje na bazie klasyki, oczywiście z jakimś wyraźnym, ciekawym akcentem, są stałą cechą moich prac. Cieszę się, że ten właśnie styl znalazł uznanie w oczach jurorów, pomimo konkurencji ze strony znacznie odważniejszych pomysłów – przyznał zwycięzca – W mojej pracy najważniejsze jest to, aby harmonijnie nawiązać do czyjejś osobowości, a nie tylko dać upust swojej wyobraźni.
Do Oscara Dąbkowskiego trafiła nagroda główna Maxi Stylizacji - wyjazd na Targi Mody „Bread & Butter”, które odbędą się w lipcu 2012 w Berlinie. Otrzymał on także bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakupy w Maximus Fashion Center i będzie mógł współpracować z Maximus Fashion Center przy sesji fotograficznej kolekcji jesień-zima 2012.
Stylizacje oceniało jury w składzie: Jolanta Borowiec, Beata Kawka, Ewa Rubasińska
i Wojciech Witczak.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Maximus Fashion Center
brak
, Warszawa

http://www.maximuscenter.pl/

NewsletterOstatnio dodane