Strona główna > Kultura > Koncerty

Zapraszamy do Wytworni!
Zapraszamy do Wytworni!

Cena: 0 - 100zł

Miasto: Łódź
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Zapraszamy do Wytwórni !!


My Riot
04.11.2011r. godz. 20:00
Support: Alone

Zespół My Riot, nowy projekt muzyczny Glacy, lidera i wokalisty grupy Sweet Noise, zapowiada jesienną trasę koncertową. "Taste My Riot Tour 2011" przewidziana jest na listopad i grudzień w kilkunastu miastach Polski i promować będzie album "sweet_noise", który ukaże się 13.09.2011.

My Riot łączy doświadczenie muzyczne i sceniczne profesjonalnych muzyków z energią i młodością debiutantów biorących udział w projekcie. Skompletowany przez Glacę zespół jest już przygotowany do grania na żywo. Połączenie break beatu, elektroniki, dub steppu, hip hopu z hard rockiem, muzyką alternatywną i punkiem plus pełne pasji teksty i charakter Glacy zapewnią wyjątkową ucztę dla uszu i oczu. Zespół tworzą u boku Glacy: Hacker, twórca beatu i współkreator My Riot, Diamond Hill - gitary, Szymon - perkusja, Zwierzak - gitary. Na koncertach zespół przewiduje również zaproszenie gości związanych z albumem My Riot, jak również z featuringami ze Sweet Noise.

Tytuł albumu My Riot nawiązuje bezpośrednio do przeszłości Glacy, czemu da on wyraz, wykonując na koncertach niektóre z utworów Sweet Noise.

Więcej http://toyastudios.pl/index.php?mid=4

The Holmes Brothers
Koncert w ramach cyklu Era jazzu
07.11.2011r. godz. 20:00

Tradycyjnie jesienią Era Jazzu przygotowuje ogólnopolską trasę koncertową z udziałem niekwestionowanych gwiazd. Tym razem zaproszono legendarny zespół The Holmes Brothers - jeden z najważniejszych zespołów dzisiejszego folk-jazzu, bluesa i muzyki soul. 7 listopada o godz. 20:00 Era Jazzu zagości w Wytwórni.

The Holmes Brothers to najwyżej w świecie bluesa ceniony zespół, z rekordową ilością nominacji oraz laurami do „ bluesowych Oscarów” czyli nagród Blues Foundation & W.C. Handy Award ( „ najlepszy bluesowy zespół roku” ). Uwielbiane w USA trio braci Holmes nie często koncertuje w Europie a każdy z ich koncertów wzbudza spore zainteresowanie i ogromny entuzjazm. Koncert Ery Jazzu w Wytwórni to doskonała okazja poznać auten-tyczną muzykę amerykańskiego Południa, slumsów Chicago oraz folkowego jazzu.

Więcej http://toyastudios.pl/index.php?mid=4

12.11.2011r. godz. 19:00
Gala Zamknięcia XVI Forum Kina Europejskiego Cinergia
„The Spanish Dracula” Gary Lucas zagra do filmu “Dracula” 1931


Program wieczoru:
Start: 19.00
Gala Zamknięcia XVI FKE Cinergia
„The Spanish Dracula”
Projekcja zwycięskiego filmu XVI FKE Cinergia

Muzyka jednego z najlepszych gitarzystów Ameryki i doskonały film grozy w jednym miejscu! Przygody księcia Draculi w hiszpańskojęzycznej wersji horroru z muzyką Gary’ego Lucasa uświetnią galę zamknięcia XVI Forum Kina Europejskiego Cinergia.

Więcej http://toyastudios.pl/index.php?mid=4
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Klub Wytwórnia
łódzkie
Łąkowa 29, Łódź

http://www.wytwornia.pl

NewsletterOstatnio dodane