Strona główna > Jedz i Pij > Lunch

Rodzinny obiad - 20%
Rodzinny obiad - 20%

Cena: od 30zł

Miasto: Warszawa
Data: sobota, niedziela
Pora/godzina: od 12:00 do 17:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Duża dwupoziomowa Restauracja położona w samym centrum miasta, niepowtarzalna, z ultra nowoczesnym wnętrzem, będącym zwierciadłem najnowszych trendów wyznacza nowe standardy i zapewnia najwyższą jakość usług, właściwą dla wszystkich lokali działających pod szyldem You&Me. Nagłośnienie zostało zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania związane z „chillaut’owym” odpoczynkiem przy doskonałym drinku i świetnej muzyce, selekcjonowanej specjalnie dla naszego miejsca.

Nasi klienci prowadzą tutaj biznesowe rozmowy, kosztują przy tym wykwintnej kuchni, której szefem jest Marcin Kowernik, a w piątkowe wieczory wraz z przyjaciółmi bawią się w rytmach muzyki serwowanej przez czołówkę znanych dj-ów.

You&Me organizuje imprezy na najwyższym poziomie, dlatego cieszy się zaufaniem wielu zarówno polskich jak i zagranicznych marek.


Dół to typowe miejsce dla spotkań w cztery oczy, czyli You&Me, antresola zaaranżowana jest tak, by w wygodnych sofach móc delektować się czasem spędzanym w najlepszym klimacie i towarzystwie.

Pod kątem naszych Klientów przygotowane jest menu. Karty sezonowe odpowiadające porom roku. Zaspokoimy poranny głód daniami śniadaniowymi, a kiedy przyjdzie pora popołudniowa idealnie dopasujemy potrawy i zestawy lunchowe oraz dania i desery na każdą porę dnia.

Pamiętamy o wyrafinowanych gustach smakowych naszych Klientów, dlatego nasi barmani dbają o jak najlepszą , najwyższą jakość serwowanych alkoholi, tak by jak najlepiej zaspokoić Państwa pragnienie.

You&Me jest miejscem bardzo nowoczesnym, pełnym nowych technologii. Nie mogło toteż zabraknąć bezpłatnego dostępu do Internetu dzięki łączu hot spot.
Do śniadania serwujemy poranne wiadomości zarówno z prasy jak i telewizji TVN 24 dzięki zainstalowanym w widocznych miejscach plazmom i urządzeniom projekcyjnym
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Kto: tomasz_78, Kiedy: 2009-08-28 23:01:43
modna knajpka, dużo fajnych dziewczyn :-)
 
Dane kontaktowe:
You& Me Bar
mazowieckie
Żurawia 6/12, Warszawa
022 420 34 34
http://www.youandmebar.pl
rezerwacja@youandmebar.pl

NewsletterOstatnio dodane