Strona główna > Kultura > Inne

Warszawska Szkoła Filmowa partnerem prestiżowego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE
Warszawska Szkoła Filmowa partnerem prestiżowego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

7LIVES of fineLIFE to prestiżowy konkurs dla pasjonatów fotografii, którego ideą jest dotarcie do uzdolnionych twórców form fotograficznych i filmowych, jak również mecenat i wsparcie młodej fotografii. Warszawska Szkoła Filmowa wspiera tę ideę poprzez przyznanie stypendium zwycięzcy konkursu oraz zaangażowanie swoich wykładowców w jury konkursowym.
Konkurs składa się z siedmiu części, a tematy zadań są inspirowane największymi dziełami mistrzów kina, fotografii oraz muzyki. Co miesiąc będą wyłaniani laureaci, którzy oprócz nagrody głównej, walczą także o udział w profesjonalnych warsztatach organizowanych przez LEICĘ i staż w jednej z czołowych agencji reklamowych. Ponadto najlepszych autorów wyróżni mecenas konkursu – firma HP – przyznając nagrody w postaci nowoczesnych zestawów sprzętu do drukowania

DEAD SOULS – pierwsze z siedmiu zadań
W październiku uczestnicy konkursu będą interpretować hasło „Dead Souls – Martwe Dusze”. „Temat został zaproponowany na tyle szeroko, by szukając pomysłu na fotografię czerpać inspirację zarówno z pory roku, twórczości Gogola, nagrań Joy Division, duchów zmarłych, czy nastroju opuszczonych poddaszy – miejsca i ludzie kryją w sobie tajemniczą energię.- Uchwyć ją - złap ducha chwili” - objaśnia Lidia Popiel, redaktor naczelna magazynu fineLIFE i przewodnicząca jury konkursu, a zarazem wykładowca fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej.
Miejscem składania prac jest tablica magazynu fineLIFE na Facebooku http://www.facebook.com/fineLIFEpl/ , dzięki czemu przebieg konkurs będą mogli śledzić nie tylko organizatorzy, ale także uczestnicy i czytelnicy serwisu. Także na Fan Page’u WSF https://www.facebook.com/wsfilmowa ukazywać się będą informacje związane z konkursem.

„To dopiero II edycja 7LIVES, a nam już udało się pozyskać grono prestiżowych partnerów. Dzięki temu prace będą oceniane nie tylko przez mistrzów obiektywu, ale także przedstawicieli branż, które na co dzień czerpią z bogatego dziedzictwa fotografii i filmu – jak LEICA oraz Stowarzyszenie Agencji Reklamowych” - dodał zasiadający w jury Piotr Welc.

Więcej informacji o konkursie na: http://7lives.finelife.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Warszawska Szkoła Filmowa
mazowieckie
ul. Generała Zajączka 7, 01-518 Warszawa
(22) 839 00 50
http://szkolafilmowa.pl/
info@szkolafilmowa.pl

NewsletterOstatnio dodane