Strona główna > Sport

Spotkanie z jogą
Spotkanie z jogą
Spotkanie z jogą

Cena: 30zł

Miasto: Warszawa
Data: środa, piątek
Pora/godzina: 20:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Spotkanie z jogą

Pragniesz odnaleźć swój wewnętrzny spokój i harmonię? Chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem i nabrać dystansu do otaczającego świata? Podaruj sobie chwilę z jogą!

Badania naukowe dowodzą, że regularne praktykowanie jogi:
• zwiększa odporność na stres,
• obniża napięcie psychiczne,
• znacznie poprawia koncentrację i wydajność,
• poprawia ogólny stan zdrowia, a często leczy różne dolegliwości.

W zgiełku współczesnego świata coraz trudniej nam odnaleźć swój wewnętrzny spokój i dotrzeć do ukrytych głęboko źródeł energii i harmonii. Intensywna praca, stres, korki w mieście, hałas – to wszystko zaburza naszą naturalną zdolność regenerowania organizmu. Tu z pomocą przychodzi JOGA.
Joga nie koniecznie musi oznaczać zakładanie nogi na głowę, czy stanie w niewygodnych pozycjach. Joga zaczyna się przede wszystkim od prawidłowego ODDECHU, który poprawia fizyczne, emocjonalne i duchowe samopoczucie. Poprzez MEDYTACJĘ uzyskamy spokój umysłu, dzięki czemu będziemy mogli lepiej skoncentrować się na naszych działaniach, a praca stanie się bardziej efektywna. I w końcu poprzez ASANY (pozycje) ciało odzyskuje równowagę fizyczną, miejsca słabe wzmacniają się, napięte rozluźniają i w całym ciele zaczyna płynąć prawidłowa energia, która leczy i oczyszcza.

Najistotniejsze w jodze jest to, że mogą ją ćwiczyć wszyscy: starsi, młodsi, wysportowani, osoby z kontuzjami, kobiety w ciąży – każdemu przyniesie ona odpowiedni efekt i poprawi jakość życia.
Proponujemy program „Spotkanie z jogą” – sesja trwająca 1,5 godziny, podczas której prezentowane są asany, ułożone w odpowiedni cykl, zakończony relaksacją. Ćwiczenia połączone są ze specjalnie dobraną muzyką, która dodatkowo wspiera działanie terapeutyczne całej sesji.

Uczestnicy
Osoby w wieku od 16 do 106 lat. Również ci, którzy nigdy nic nie ćwiczyli, nawet zupełnie nierozciągnięci.

Termin
I grupa: Piątek 20:00 – 21:30
II grupa: Środa 20:15 – 21:45

Koszt
Pojedyncze zajęcia: 30,00
Karnet 4 zajęcia (1x w tygodniu): 100,00
Karnet 8 zajęć (2x w tygodniu): 150,00
Udział w pierwszych zajęciach jest BEZPŁATNY.

Prowadząca
Natalia Joanna KRAUS - instruktor fitness ze specjalizacją hathajogi. Prowadzi program asan według metody Sivanandy. Od sześciu lat zgłębia swoją wiedzę na temat jogi na kursach w Polsce i za granicą. Ponieważ jest m.in. absolwentką Akademii Muzycznej, prowadzi sesje autorskie JOGA Z MUZYKOTERAPIĄ oraz RELAKS Z MUZYKOTERAPIĄ. Prowadzi także zajęcia JOGI DLA DZIECI według metody Bel Gibbs. Jest też autorką nowatorskiego programu TAO KOBIETY (W poszukiwaniu własnej seksualności), opartego o asany jogi i ćwiczenia taoistyczne. Na swoich zajęciach skupia się na regeneracyjnym aspekcie jogi.

Informacje i zapisy
Koniecznie się z nami skontaktuj, jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach:
Tel.: +48 608 899 798
E-mail: kontakt@centrumbaobab.pl
Telefonicznie bądź w mailu podaj Kod: CHWILAWOLNEGO

Dodatkowe informacje
Ze względu na charakter zajęć oraz późną porę, piątkowe zajęcia odbywają się wyjątkowo bez dzieci.
Na zajęciach ćwiczymy boso, ale warto przynieść ciepłe skarpetki i coś do okrycia, żeby nie marznąć podczas relaksu. Maty do jogi dostępne są na miejscu. Przynajmniej na 1 godzinę przed zajęciami nie jemy obfitego posiłku.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Centrum Baobab
mazowieckie
ul. Osmańczyka 28/2, 01-494 Warszawa
+48 608 899 798
http://centrumbaobab.pl
kontakt@centrumbaobab.pl

NewsletterOstatnio dodane