Strona główna > Edukacja

Kurs języka japońskiego
Kurs języka japońskiego

Cena: 750zł

Miasto: Lublin
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Kurs podstawowy (60h w semestrze) - Dwa razy w tygodniu

Kurs podstawowy obejmuje 60 godzin lekcyjnych zajec z języka japońskiego z czego 10 godzin z przeznaczeniem na konwersacje. Nasze zajecia zawsze odbywają się w zbitkach dwugodzinnych tak więc od października do lutego spotkamy się 30 razy (każde spotkanie - 2h lekcyjne). Zajęcia odbywają się w dni powszednie (środa i piątek). Jeśli zainteresowanie innymi grupami będzie wystarczające, jest możliwe zorganizowanie przez nas zajęć w inne (niż początkowo zakładane) dni tygodnia.

Kompletny kurs podstawowy to:

+ doskonała podstawa do podjęcia egzaminu certyfikatu Nouryokushiken 4kyuu organizowanego przez ambasadę Japonii

+ biegła znajomość sylabariuszy Hiragana, Katakana, 80-100 znaków Kanji (4 poziom JLPT - Nouryokushiken 4kyuu). Umiejętność biegłego czytania i pisania w transkrypcji europejskiej (Ro-maji).

+ co najmniej 700 słów wymaganych do 4 poziomu JLPT (Nouryokushiken 4kyuu)

+ umiejętność konwersacji na poziomie podstawowym przy wykorzystaniu poznanego słownictwa (np. dialog w sklepie czy pytanie o drogę).

KOSZT KURSU wynosi 750 złotych. Płatność w całości (zniżka!) lub z rozbiciem na raty (do 6 rat).
Koszt kursu jest stały - oznacza to, że kursant nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z uczęszczaniem. Wszelkie materiały są przygotowane przez lektora i wliczone w cenę kursu.

Rozpoczącie zajęć każdej naszej nowej grupy poprzedza BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA, dzięki której mogą Państwo zapoznać się z naszym trybem nauki, warunkami oraz lektorami i organizatorami. Decyzja o uczestnictwie jest więc podejmowana po wcześniejszym upewnieniu się, że kurs z pewnością będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami. Zainteresowany może jednak podjąć naukę bez uczestnictwa w zajęciach próbnych, jest jednak w takim przypadku zobowiązany do uzupełnienia informacji z pierwszych zajęć (w oparciu o materiały wysłane przez nas drogą elektroniczną). Zapisy do grup na semestr zimowy trwają do terminu pierwszych zajęć (po bezpłatnej lekcji próbnej).
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

lubelskie
, Lublin
0501188891

info@kursyjaponskiego.pl

NewsletterOstatnio dodane