Strona główna > Różności > Warsztaty

PRZYJEMNOŚĆ RUCHU ~ warsztaty rozwoju osobistego - cykl stałych środowych spotkań
PRZYJEMNOŚĆ RUCHU ~ warsztaty rozwoju osobistego - cykl stałych środowych spotkań

Cena: 35zł

Miasto: Łódź
Data: środa
Pora/godzina: od 17:00 do 19:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Ruch to życie, więcej ruchu to więcej życia, więcej energii, przestrzeń na więcej doświadczeń, na życie pełną piersią. Możemy przeżyć życie wykorzystując 30% swojego potencjału. Mamy jednak wybór i wszystko zależy od Nas. Podążanie za przyjemnością w ruchu przekłada się na zdolność dostrzegania większej przyjemności z samego faktu życia. Zapraszam do wspólnego praktykowania.

Opinie uczestników:

"Warsztaty Agnieszki Czubak stały się dla mnie początkiem pięknej przygody, która trwa do dziś. Puszczając w tańcu kontrolę nad ciałem odkryłam , że jest to dobre nie tylko dla ciała. Ruch spontaniczny to piękne narzędzie uzdrawiania ciała, uzdrawiania emocji, uzdrawiania relacji międzyludzkich, wzrastania w swojej sile, poznawania swoich talentów. Puszczenie kontroli, uwalnianie napięć wchodzą w jakiś magiczny sposób również do mojego życia – wydarzają się piękne rzeczy, spełniają marzenia, spontanicznie pojawiają się sytuacje uczące mnie zaufania i odpuszczania. Agnieszka podczas warsztatów dba o stworzenie atmosfery – bezpiecznej przestrzeni, dzięki czemu można pozwolić sobie na każdy ruch i dźwięk z głębi, potrzebujący uwolnienia.… Jestem wdzięczna Agnieszce, że pokazała mi tę przestrzeń niekończących się możliwości, że dała mi piękne narzędzia otwierające mnie na świat."
(Agata Abrahamowicz)

"Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tych zajęciach - oprócz spotkania z Cudowną Kobietą pod postacią Agnieszki naprawdę poczułam niesamowity relaks i rozluźnienie. Polecam te zajęcia każdemu kto ma ochotę choć na chwilę zatrzymać się w codziennym pośpiechu." ( Agata Staszewska - Lawrenz)

"Czułam się początkowo źle, zażenowana, zawstydzona ale później - właściwie od momentu zdjęcia okularów - zawiasy obluzowały się. Muzyka jest dla mnie świetną formą relaksu...Końcówkę zajęć oceniam najwyżej. Ta chwila dla siebie dała mi ogromny zastrzyk energii na drugą część dnia." opinia uczestniczki podczas warsztatów w firmie Pelion realizowanych w ramach projektu moda na ~ ruch~ w pracy

„Zaskakująco, nowo, dobrze. Czuję jakby puściło we mnie to, co od dawna trzymałam." Kasia

więcej wypowiedzi uczestników warsztatów na: http://rytmyzycia.pl/opinie/

Jeśli czujesz, że Twoje ciało potrzebuje rozluźnienia, relaksu, ruchu, który da Ci przyjemność zapraszam!

Często jest tak, że w pędzie codzienności żyjemy schematycznie - idziemy do pracy, wykonujemy polecenia, żyjemy nie zastanawiając się co jest dla mnie ważne, w którą stronę chcę iść. Te warsztaty w bezpiecznej przestrzeni pomogą Ci skontaktować się z tym co czujesz, co czuje Twoje ciało, co na dany moment jest dla Ciebie ważne, jak czuć więcej radości w życiu. Spotkania te pomogą Ci też w komunikacji i z przełamywaniem barier w spotkaniach z ludźmi.

Warsztaty są dla każdego bez względu na wiek czy płeć.

Agnieszką Czubak – z wykształcenia magister zarządzania i dietetyk sportu, absolwentka licznych kursów rozwojowych, m.in. rocznego kursu Ruchu Autentycznego (certyfikat Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, Wielka Brytania), asystentka warsztatu tantry Zosi i Dawida Rzepeckich. Warsztaty pracy z ciałem, które robi pomagają odnaleźć swój wewnętrzny rytm w ruchu, tańcu i relaksie. Warsztaty opieram głównie o własne doświadczenia inspirując się ludźmi, których droga jest mi bliska. Z chęcią dzielę się i wspieram Wszystkich, którzy czują, że świadomość ciała i czucie serca jest dla nich ważne. W świecie pełnym kontaktu za pomocą umysłu czucie ciała jest dla mnie niezwykłą wartością, która przekłada się na każdy obszar życia.


Termin: środy
Godz. 17.00 - 19.00
Miejsce: City Bum Bum; ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź (od
Pasażu Schillera)
Inwestycja: 100 zł karnet, 35 zł pojedyńcze wejście
Więcej informacji: agnieszka@rytmyzycia.pl / 510 774 727

Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie się drogą mailową lub telefoniczną oraz wpłata należności na poniższe konto.84 1910 1048 2651 5558 1295 0001 (DeutscheBank) lub w dniu zajęć gotówką.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Rytmy Życia
lubelskie
Sienkiewicza 61 a, Łódź
510774727
http://rytmyzycia.pl/
czubak.agnieszka@wp.pl

NewsletterOstatnio dodane