Strona główna > Różności > Usługi

Rozwijaj swoje pasje
Rozwijaj swoje pasje

Cena: bezpłatnie

Miasto: Łódź
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

„Wszyscy wiemy jaki to ciężar żyć w kulturze, której serce jest lodowate. Odzyskanie prawa do pełnego, prawdziwego wyrażania własnego serca jest dziś sztuką przetrwania” (Gabrielle Roth „Połączeni")

Firma Rytmy Życia zajmuje się rozwijaniem pozaszkolnym form edukacji. W ramach swojej działalności prowadzi różnorodne warsztaty: “Przyjemność Ruchu”, “Schudnij inaczej – Przyjemność Ruchu”, realizuje projekt “Moda na ruch~taniec~relaks w pracy”. Pomaga również ludziom którzy łączą pasję z pracą realizować swoje pomysły m.in. warsztaty Jogi Śmiechu, warsztaty gry na bębnach, warsztaty “Kosmetyki Naturalne”, warsztaty Eksperymenty Naukowe, warsztaty “Tantra” Zosi i Dawida Rzepeckich.

„Masz pomysł na ciekawy warsztat lub szkolenie z zakresu rozwoju osobistego i chciałabyś go przeprowadzić, a nie posiadasz własnej firmy?” Skorzystaj więc z mojej! Oferta dla prowadzących warsztaty oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, nie posiadających swojej firmy.

Pakiet „podstawowy”: Zgłaszasz się do mnie z propozycją szkolenia lub warsztatu. Zapewniam umowę zlecenie, umowę o dzieło lub umowę o współpracy zgodnie z przepisami prawa. Pomagam Ci opanować całość organizacyjnie zbierając zaliczki na konto,wystawiając rachunki lub faktury.

Pakiet podstawowy zawiera: Obsługę konta – zbieranie zaliczek od uczestników Obsługę księgową – wystawienie prowadzącej/prowadzącemu potrzebnej umowy, wystawianie uczestnikom rachunków za warsztat lub szkolenie

Opcje dodatkowe: promowanie szkolenia, pełna obsługa organizacyjna.

Skontaktuj się ze mną, by zapytać o szczegóły.
http://rytmyzycia.pl/wspolpraca/
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Rytmy Życia
łódzkie
, Łódź
510774727

czubak.agnieszka@wp.pl

NewsletterOstatnio dodane