Strona główna > Edukacja > Szkolenia

„WOJOWNICY MIŁOŚCI” TANTRYCZNA GRUPA DLA MĘŻCZYZN
„WOJOWNICY  MIŁOŚCI” TANTRYCZNA GRUPA DLA MĘŻCZYZN

Cena: 980zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: grupa
Opis propozycji:

"Mężczyźni już czas!
Wasi bracia, wasze siostry, wasze dzieci, wasza planeta, rośliny i zwierzęta bardzo Was potrzebują ! Nadszedł czas, aby się stawić! To jest czas, by być obecnym. Gdy Mężczyzna nie jest obecny, ktoś lub coś cierpi, ktoś ginie, ktoś zostaje zgwałcony, dziecko jest bite i nadużywane. Gdy brakuje Mężczyzny nastaje cierpienie !”

"Bądź wojownikiem MIŁOŚCI! Stań ramię w ramię ze swoimi braćmi i wznieś się na wyżyny MIŁOŚCI."


Podczas 5 dniowych warsztatów będziemy używać tantrycznych, szamańskich i duchowych metod, aby stawić się na wezwanie miłości. Warsztat obejmuje następujące tematy:

1. MĘSKA OBECNOŚĆ
Badamy, co to znaczy być obecnym, jak być świadomym. Boska męskość. Zanurz się w niewzruszonym, potężnym, słupie światła, męskiej sile Shivy, w głębokiej medytacji.

2. WOJOWNIK
W dawnych czasach, walczyliśmy ze sobą, aby chronić nasze rodziny, nasze plemiona. Szanowaliśmy wroga bez względu na to czy byli to inni ludzie, czy dzikie zwierzęta. Dziś wracamy z powrotem do naszych szamańskich korzeni, łącząc się z braćmi by stać się wojownikami Miłości.

3. ŚMIERĆ I ODRODZENIE
Tak, czasami wojownik nie wraca z pola bitwy. Tutaj badamy doświadczenie śmierci i boskiego odrodzenia. Podobnie jak złoty feniks powstaje z popiołów tak też i my będziemy wzrastać, jako nowi mężczyźni.
4. CHŁOPCY
Kiedy zapomnieliśmy jak to jest bawić się? Dlaczego pozwalamy by nas tłamszono, popychano, kształtowano w czymś coś, co w głębi serca nie jest nasze i prawdziwe? Ci duzi ludzie, rodzice, nauczyciele, formowali nas do tego, czym ich zdaniem powinniśmy być, a nie nauczyli nas poddawania się prowadzenia przez nasze prawdziwe ja! Tutaj możemy uwolnić się od uwarunkowań społecznych, aby stać się jak wolne dzikie lwy!

5. KOCHANEK
Tak, każdy mężczyzna chce być niesamowitym kochankiem. Chcemy, aby nasze ukochane kobiety miękły w naszych rękach, poddając się boskiemu światłu naszej męskości. Dlatego będziemy odkrywać nowe i starożytne tajemnice Tantry i Tao, aby stać się mistrzowskimi kochankami.
Chirag od wielu lat praktykuje jogę, medytację, szamanizm i tantrę. Jest także Szamanem Uzdrowicielem. . W 2008 roku udał
się w podróż do Indii, gdzie odkrył Tantrę i doświadczył głębokiego duchowego przebudzenia.Certyfikowany nauczyciel Ayurvedicyoga i masażu Abhyanga (ukończył Rasovai school of massage, India). Jest nauczycielem Tantry certyfikowanym przez światowej sławy mistrzynię tantry, Mahasatvaę Ma Anandę Saritę, która przez 26 lat pobierała nauki tantry u indyjskiego mistyka OSHO. Ukończyl także School of Temple Arts -Shamanic Sexual healing Levels 1 and 2.
www.heartchirag.com

Warsztat jest tłumaczony z angielskiego na język polski!!DATA: 20-24.V. 2015
POCZĄTEK: 20.V środa godz. 18 (rozpoczynamy kolacją),
KONIEC: 24.V niedziela, godz. 14 (kończymy obiadem)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA: 980 zł oraz koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku
KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
Jacek Towalski 0602219382, biuro: 0662759576

UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
Konieczna wpłata zaliczki 500 zł do 25 kwietnia 2015 na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z opisem „zaliczka 20-24.V.2015”: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgloszenia uczestnictwa i terminową wpłatę zaliczki.
Zwrot zaliczek: 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane!!
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
lubelskie
, Nowe Kawkowo
0662759576

kawkowo@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane